Останнє в каталозі Заробіток на блогах

Блог - це web-сайт, що володіє деякими специфічними рисами, не властивими іншим інтернет-ресурсам, з яких і випливає така його особливість, як виникнення деяких труднощів під час його ведення та розвитку.

Як правило, за весь час ведення блогу виникає кілька основних проблем. Зараз ми з вами спробуємо розглянути їх.
як заробити на блогахНа початок

ЧАСТИНА ПЕРША. Що таке блог і як його створити

ЧАСТИНА ДРУГА. Як розкрутити блог

Варіант №1 - Блогун

Блогун - є посередником між блогерами, які за гроші готові опублікувати рекламу, і рекламодавцями, які хочуть заплатити ці самі гроші за розміщення своєї реклами в блогах.

Заробляти з цим посередником краще, коли є цілий набір блогів. Оптимальний варіант - п'ять-десять сплогів (з "тверезими" цінами) і один основний блог (на ньому посилання будуть продаватись дорожче).
Як розкрутити блог

На початок

ЧАСТИНА 1. Що таке блог і як його створити?

Щоб заробляти на блозі, потрібно розкрутити блог та виконати дві умови - хороші пузомірки (тІЦ і PR) та (або) активні читачі.
що таке блогНа початок

Якщо Ви ще не дізнались, що таке блог, ось Вам офіційне тлумачення.

    Блог (англ. blog, від «web log», «щоденник подій або мережевий журнал») - це сайт, на якому записи, мультимедіа або зображення , які додаються регулярно, є основним вмістом.

Відрізняється блог від сайту досить просто. По-перше, блог як правило присвячується певній тематиці (від манімейкінга до астрології). По-друге, блоги у вільному доступі і до кожного запису читачі мають можливість залишити коментар. Ну і, по-третє, на головних сторінках блогу є записи (пости), які публікуються у зворотньому напрямку, тобто останній пост завжди вгорі.
заробіток на блозіЗаробіток на блозі - найбільш  грошова і перспективна ніша у наші дні. Ведучі свій блог - у Вас як у майбутнього манімейкера, відкриваються нові горизонти та можливості, тому що це не звичайний сайт.

У серії з трьох невеликих статей я розповім Вам про те, як сам заробляю на блогах, а також буду висвітлювати всі основні теоретичні і практичні моменти.

З чого розпочати?

Ідеї бізнесу

Короткий огляд ідей
На цій сторінці ви дізнаєтесь перелік та опис ідей для заробітку на дому, які засновані на одночасній роботі в офлайні та онлайні.

Що варто почитати:

Як заробити в Інтернеті реальні грошіМайже всі реальні способи, що дають можливість дізнатися як заробити новачкові, який нічим подібним до цього не займався


Як створити свій сайтДля створення сайту в інтернеті завжди було і залишається три способи. Які саме, дізнайтеся з цієї статті


Як вибрати хостинг для сайтуХостинг - серце вашого сайту. Дуже важливо щоб він був недорогим і стабільним. Тут зрозуміло написано як його вибрати


В закладинки

Ці статті для тих, хто хотів би змінити кількість грошей у своєму гаманці і навчитися заробляти в Інтернеті. Перша про заробіток для новачків, друга про варіанти створення свого сайту, а третя, допоможе вибрати якісний хостинг.

"золота" стаття:

Способи заробітку

Робота на дому в інтернеті
Тут розглянуто основні можливі варіанти вашої зайнятості на дому.


Про дистанційну роботу на комп'ютері
При такому виді заробітку, абсолютно все одно де ви мешкаєте.


Хочу заробити на кліках
Такий вид заробітку - вчорашній день. Дізнайтеся чому?


Як дитина може заробити
Розглянуто 19 способів отримання прибутку. Можливо ви дитина?


Спробуємо заробити в кризу
Виявляється, найоптимальніший варіант - це робота на замовлення з ...


Заробіток на біржі
Багато корисних порад. У кінці статті, послухайте гарну тьотю.


Як заробити ледарю
Напевно ніяк, але прочитати раджу. Чи Вам ліньки?


Як заробити мільйон
А може ну його, цей 1000000! Навіщо стільки грошей?


Як стати багатієм
Дуже цікавий третій ролик. Виявляється, не всім дано!