Останнє в каталозі Заробіток для ледаря

як заробити мільйонЄ лише два основних варіанта заробити мільйон. Перший - складний, другий - простий.

Прості способи заробити мільйон можна назвати випадковими, які нічим не контролюються. До них можна віднести одруження на багатіях, виграш в лотерею, відсудження в кого-небудь значної суми.

До складних, можна віднести два: ризикований - прокручування афери, чесний (білий) - створення власної справи.
заробіток для ледарів в інтернетіПерша частина. Як заробити в інтернеті ледарю

Друга частина. Як заробити великі гроші в Інтернеті

Напевно, під час роботи в мережі, Ви вже не раз стикалися з автодоставкою інформації. Сама система функціонує досить просто: Ви надсилаєте запит на спеціальну адресу, до якої підключений автовідповідач, який потім відправляє запитану інформацію.

Багато ледацюг вже заробили мільйон в Інтернеті, працюючи таким чином. Хоча "працюючи" - голосно сказано. Зарядили один раз автовідповідач потрібною інформацією, налаштували його і заробляють мільйони на автопілоті. А можна взагалі нічого не настроювати - просто поставити спеціальну формочку на своєму сайті, яка буде згенерована сервісом розумних автовідповідачів, який і буде відправляти всю необхідну інформацію без Вашої участі.
заробити великі грошіЧастина перша. Як заробити в інтернеті ледарю

Зараз ми живемо в століття повальної автоматизації та механізації всього і вся. І щодня люди думають над тим, як зробити життя зручніше, винаходячи все нові механізми автоматизації. Так що справжнім ледарям, які хочуть заробити великі гроші в Інтернеті, справжній гріх не використовувати останні досягнення людства на благо собі коханому.
заробіток для ледаряНапевно, Ви - ледар. Але дуже хочете заробити в інтернеті. Ні? А навіщо тоді Ви відкрили і читаєте цю сторінку?

Не варто ображатися. Лінь - це нормальна властивість людської природи, притаманне кожному індивіду, який би видатною особистістю він не був. Погодьтеся, не завжди лінь - це погано. Хочете знати чому?

Лінь - це жорсткий двигун науково технічного прогресу. Адже Ви можете прямо зараз, не встаючи зі зручного крісла, знайти будь-яку інформацію (не потрібно ходити в бібліотеку) і замовити їжу в свою квартиру.

З чого розпочати?

Ідеї бізнесу

Короткий огляд ідей
На цій сторінці ви дізнаєтесь перелік та опис ідей для заробітку на дому, які засновані на одночасній роботі в офлайні та онлайні.

Що варто почитати:

Як заробити в Інтернеті реальні грошіМайже всі реальні способи, що дають можливість дізнатися як заробити новачкові, який нічим подібним до цього не займався


Як створити свій сайтДля створення сайту в інтернеті завжди було і залишається три способи. Які саме, дізнайтеся з цієї статті


Як вибрати хостинг для сайтуХостинг - серце вашого сайту. Дуже важливо щоб він був недорогим і стабільним. Тут зрозуміло написано як його вибрати


В закладинки

Ці статті для тих, хто хотів би змінити кількість грошей у своєму гаманці і навчитися заробляти в Інтернеті. Перша про заробіток для новачків, друга про варіанти створення свого сайту, а третя, допоможе вибрати якісний хостинг.

"золота" стаття:

Способи заробітку

Робота на дому в інтернеті
Тут розглянуто основні можливі варіанти вашої зайнятості на дому.


Про дистанційну роботу на комп'ютері
При такому виді заробітку, абсолютно все одно де ви мешкаєте.


Хочу заробити на кліках
Такий вид заробітку - вчорашній день. Дізнайтеся чому?


Як дитина може заробити
Розглянуто 19 способів отримання прибутку. Можливо ви дитина?


Спробуємо заробити в кризу
Виявляється, найоптимальніший варіант - це робота на замовлення з ...


Заробіток на біржі
Багато корисних порад. У кінці статті, послухайте гарну тьотю.


Як заробити ледарю
Напевно ніяк, але прочитати раджу. Чи Вам ліньки?


Як заробити мільйон
А може ну його, цей 1000000! Навіщо стільки грошей?


Як стати багатієм
Дуже цікавий третій ролик. Виявляється, не всім дано!