Останнє в каталозі Різні статті

Натисніть на Play...
Сьогодні ми підготували для вас три відео:

1. Відео про гроші.
2. Як заробити 1000000.
3. Як стати багатим.
Готовий бізнес план кафе

Кафетерії різних категорій незалежно їхнього місця розташування, завжди є досить складними за структурою і важкими за змістом закладами. Підприємцю, який має у своїй власності точку харчування подібної категорії, завжди необхідно бути в курсі справи і постійно стежити за внутрішнім і зовнішнім розвитком своєї компанії. У таких ситуаціях готовий бізнес-план кафе не тільки здатний допомогти бізнесменові швидко розібратися з виниклими проблемами, але і швидко зреагувати на будь-яку критичну ситуацію, яких як правило стає досить багато.
Був час, коли я був пупсіком. Або зайчиком. Або ще кимось пухнастим. І нікому не потрібним. Вся сіль життя в тому, що хороші люди потрібні. Потрібні, тому що в кінцевому рахунку вони за все і платять. Коли ви берете кредит в банку під 70% річних, ви не замислюєтеся, що банк отримає з цього всього 10%, а інші 60% ви заплатите за тих інших хлопців, з яких хрін борг отримаєш. У цьому і є цинізм бізнесу - за все платять хороші хлопці.
юзабіліті контентуНаписання текстів для інтернет-користувачів має свої особливості. Крім змісту, який відіграє першочергову роль, важливо і те як буде виглядати текст, наскільки він буде читабельним.

Якщо текст читається добре, ваші користувачі зможуть відразу ж виділити з нього найважливіше, сприйняти меседж - це важливо для самих різних типів сайтів, чи то блог, сторінка інтернет-магазину чи сайт компанії.

Наведені нижче поради грунтуються на дослідженнях відомого юзабіліста Якоба Нільсена. Звичайно, це далеко не повний список, який, сподіваюся, ви й самі можете доповнити, однак тут ті речі, які дозволять поліпшити читабельність вашого сайту прямо зараз.
Всім привіт! Вчора цілий день стежив за однією темою на SEO форумі, де форумчанина кинули на 600 доларів. Якщо коротко, суть посту в тому, що він видав кредит під заставу сайтів. Домени були передані йому пушем в панель, але так як переоформлення не було - шахрай запросто їх повернув собі, а на прохання повернути гроші написав мовляв наступного разу розумнішими буде кредитор, що фактично подарував йому 600 баксів, а подарунки не повертають.
Є на світі люди, які вірять у світові змови і таємні суспільства. Вони в кожній власній невдачі бачать руку ворога. Боже мій, мої співчуття. А тепер поговоримо про правду. Як же так виходить, що хтось постійно в проблемах, а хтось постійно в розвитку?
заробіток в інтернеті c adsenseПерш ніж зрозуміти, як заробити в інтернеті на Adsense, варто дуже ретельно вибрати тематику ресурсу. Адже не секрет, що в багатьох успішних веб-майстрів заробіток грошей починається з етапу планування прибутку з створюваного сайту. Статистика Google Adwords - чудовий помічник у виборі тематики ресурсу. Wordstream.com надав інформацію про топ-20 запитів у системі GoogleAdwords, найдорожчих на даний момент.
медійна реклама
Мабуть вам часто вдавалося чути такі терміни, як: медійна реклама, медійка, річ-медіа, медіапланування, та інші. Багатьом ці слова інтуїтивно зрозумілі, але коли паралельно чуєш інші терміни, наприклад, банерна реклама чи контекст, то хочеться розрізнити поняття. Де подивитися приклад? У чому різниця між медійною і банерною інтернет-рекламою?
Бачили коли-небудь кіно про шпигунів, ті фільми, де супер-секретне розвідувальне управління ховається в підвалі старого будинку десь у передмісті. За потертими стінами і розбитими вікнами такої будівлі ховається суперсучасне обладнання, гідне стояти в найдорожчому офісі в центрі Києва. Ці кадри нагадують мені про те, як проходить просування багатьох сайтів, щоправда вони роблять все з точністю до навпаки. Величезна енергія і засоби витрачаються на зовнішнє оформлення - розкрутку сайту в пошуковій системі, забуваючи про те, як при цьому виглядає сам сайт.

З чого розпочати?

Ідеї бізнесу

Короткий огляд ідей
На цій сторінці ви дізнаєтесь перелік та опис ідей для заробітку на дому, які засновані на одночасній роботі в офлайні та онлайні.

Що варто почитати:

Як заробити в Інтернеті реальні грошіМайже всі реальні способи, що дають можливість дізнатися як заробити новачкові, який нічим подібним до цього не займався


Як створити свій сайтДля створення сайту в інтернеті завжди було і залишається три способи. Які саме, дізнайтеся з цієї статті


Як вибрати хостинг для сайтуХостинг - серце вашого сайту. Дуже важливо щоб він був недорогим і стабільним. Тут зрозуміло написано як його вибрати


В закладинки

Ці статті для тих, хто хотів би змінити кількість грошей у своєму гаманці і навчитися заробляти в Інтернеті. Перша про заробіток для новачків, друга про варіанти створення свого сайту, а третя, допоможе вибрати якісний хостинг.

"золота" стаття:

Способи заробітку

Робота на дому в інтернеті
Тут розглянуто основні можливі варіанти вашої зайнятості на дому.


Про дистанційну роботу на комп'ютері
При такому виді заробітку, абсолютно все одно де ви мешкаєте.


Хочу заробити на кліках
Такий вид заробітку - вчорашній день. Дізнайтеся чому?


Як дитина може заробити
Розглянуто 19 способів отримання прибутку. Можливо ви дитина?


Спробуємо заробити в кризу
Виявляється, найоптимальніший варіант - це робота на замовлення з ...


Заробіток на біржі
Багато корисних порад. У кінці статті, послухайте гарну тьотю.


Як заробити ледарю
Напевно ніяк, але прочитати раджу. Чи Вам ліньки?


Як заробити мільйон
А може ну його, цей 1000000! Навіщо стільки грошей?


Як стати багатієм
Дуже цікавий третій ролик. Виявляється, не всім дано!