Останнє в каталозі Інтернет-бізнес

просування в соціальних мережах

45 наших порад будуть на тему просування в соціальних мережах. Нам здається це актуально зараз для всіх. Ми намагатимемося дати 45 найбільш ефективних порад, які допоможуть вашій компанії, блогу, сайту зайняти тверде місце в соціальних мережах.
стоматологія в Україні
На сьогоднішній день стоматологічний бізнес є найбільш прибутковим і затребуваним серед медичних послуг. Головним центром стоматології Україні, є, звичайно ж, Київ. Тільки в ньому одному знаходяться і діють кілька сотен стоматологічних клінік і кабінетів. Процвітати цьому бізнесу допомагають постійні клієнти, у яких є різні проблеми з зубами, а ці проблеми є майже в усіх. Наприклад, найпопулярніша сьогодні послуга - відбілювання зубів zoom 3. Тільки на ньому клініки заробляють по кілька тисяч за один прийом.
Інтернет-магазин побутової техніки
Інтернет-магазин побутової техніки найбільш економічна структура для покупки запропонованих товарів, в яких вміст важливіше зовнішнього вигляду.
У минулому році обіг коштів у шлюбному бізнесі склав близько 2 мільярдів доларів. І адже це ще не межа! Люди хочуть знайти своє щастя і готові платити солідні гроші для того, щоб знайти собі другу половинку. Ну а, якщо Ви вчасно поквапитеся, то можете створити непоганий бізнес у своєму місті.
Багато людей хочуть розпочати свій бізнес і мають для цього непоганий стартовий капітал. Проте стартувати ніяк не можуть через відсутність вигідної ідеї для бізнесу. І на таких починаючих підприємцях можна заробляти непогані гроші, продаючи їм ідеї для бізнесу.
Цей спосіб заробітку в інтернеті на дому має два різновиди:

1. Заробіток на магазині, що продає цифрові продукти (електронні книги, пін-коди, програми)

2. Заробіток на магазині, що продає звичайні товари (побутова техніка, електроніка)
Цей варіант додаткового заробітку вдома підійде не тільки для екологів, як Ви могли подумати, подивившись на заголовок. Насправді, заробляти на екологічних проектах може навіть звичайна людина з загальною освітою та початковими навичками роботи на комп'ютері.
Кожен з нас хоче під час чергового застілля виділитися за допомогою ефектної застільної промови або тосту. І на цьому бажанні Ви можете заробляти вдома, продаючи тости.

Зрозуміло, ця робота вимагає письменницького креативу. Адже створити по-справжньому класний тост самостійно дійсно складно.
У будівельному бізнесі крутяться величезні гроші. І напевно Ви не проти відкусити шматочок від цього грошового пирога, працюючи при цьому вдома, а не на будівельних майданчиках.

Заробляти вдома на будівельному бізнесі можна таким способом...
Цей варіант заробітку вдома ідеально підходить відмінникам навчання, які без особливих проблем справлялися з університетськими завданнями і можуть допомогти нинішнім студентам у вирішенні контрольних, курсових проектів і тому подібних студентських "радощів".

З чого розпочати?

Ідеї бізнесу

Короткий огляд ідей
На цій сторінці ви дізнаєтесь перелік та опис ідей для заробітку на дому, які засновані на одночасній роботі в офлайні та онлайні.

Що варто почитати:

Як заробити в Інтернеті реальні грошіМайже всі реальні способи, що дають можливість дізнатися як заробити новачкові, який нічим подібним до цього не займався


Як створити свій сайтДля створення сайту в інтернеті завжди було і залишається три способи. Які саме, дізнайтеся з цієї статті


Як вибрати хостинг для сайтуХостинг - серце вашого сайту. Дуже важливо щоб він був недорогим і стабільним. Тут зрозуміло написано як його вибрати


В закладинки

Ці статті для тих, хто хотів би змінити кількість грошей у своєму гаманці і навчитися заробляти в Інтернеті. Перша про заробіток для новачків, друга про варіанти створення свого сайту, а третя, допоможе вибрати якісний хостинг.

"золота" стаття:

Способи заробітку

Робота на дому в інтернеті
Тут розглянуто основні можливі варіанти вашої зайнятості на дому.


Про дистанційну роботу на комп'ютері
При такому виді заробітку, абсолютно все одно де ви мешкаєте.


Хочу заробити на кліках
Такий вид заробітку - вчорашній день. Дізнайтеся чому?


Як дитина може заробити
Розглянуто 19 способів отримання прибутку. Можливо ви дитина?


Спробуємо заробити в кризу
Виявляється, найоптимальніший варіант - це робота на замовлення з ...


Заробіток на біржі
Багато корисних порад. У кінці статті, послухайте гарну тьотю.


Як заробити ледарю
Напевно ніяк, але прочитати раджу. Чи Вам ліньки?


Як заробити мільйон
А може ну його, цей 1000000! Навіщо стільки грошей?


Як стати багатієм
Дуже цікавий третій ролик. Виявляється, не всім дано!