› 
 •  ›  Крупний сервіс Google AdWords розповів, що збільшив число компаній в акаунті в двадцять разів

  Крупний сервіс Google AdWords розповів, що збільшив число компаній в акаунті в двадцять разів

  Тепер акаунт рекламодавця може вміщати до двадцяти разів більше компаній, ніж раніше. Таким чином, великий сервіс виконує свою обіцянку зробити роботу рекламників ще більш зручною.
  До речі, ще деякий час тому фахівці, для яких заробіток на контекстній рекламі є найбільш актуальним, в свій профіль могли додати всього лише не більше п'ятисот компаній. Зараз ця цифра - за рахунок оновлення великого сервісу - збільшилася у двадцять разів і, як ви вже здогадалися, становить близько 10 000 компаній. Причому мова в даному випадку йде і про активні компанії, і про призупинені.

  Крім усього іншого, заробити, сидячи вдома з оновленим сервісом тепер стало значно простіше, оскільки для всіх акаунтів AdWords було значно розширено і допустиму кількість ключових слів на один акаунт. Раніше ці показники були дещо обмежені. Наприклад, число груп оголошень на компанію в даний час складає не більше 20 000 тисяч, а число ключових слів - не більше п'яти тисяч. Крім того, були збільшені і показники медійної реклами, які в даний час складають не більше п'яти тисяч.

  В даний час з повним списком всіх розширених за рахунок оновлення сервісу обмежень ви можете ознайомитися в довідковому центрі Google AdWords.

  До речі, самі розробники, які ввели такі оновлення, відзначають: нові обмеження сумісні з усіма інструментами AdWords, включаючи редактор AdWords і API AdWords. Це, як і розширення можливостей системи, робить будь-який заробіток на сайті ще більш прибутковим і ретельно спланованим.

  Як зазначили фахівці, оновлень, які тепер введені в сервіс, цілком достатньо для плідної роботи всім фахівцям. Необхідності збільшення рекламних компаній поки немає і не передбачається,

  Через вашу вічно порожню стіну, друзі вважають вас нудним(ою)? Поділіться цією статтею у своєму аккаунті соціалки. Я буду дуже вдячний!

  З чого розпочати?

  Ідеї бізнесу

  Короткий огляд ідей
  На цій сторінці ви дізнаєтесь перелік та опис ідей для заробітку на дому, які засновані на одночасній роботі в офлайні та онлайні.

  Що варто почитати:

  Як заробити в Інтернеті реальні грошіМайже всі реальні способи, що дають можливість дізнатися як заробити новачкові, який нічим подібним до цього не займався


  Як створити свій сайтДля створення сайту в інтернеті завжди було і залишається три способи. Які саме, дізнайтеся з цієї статті


  Як вибрати хостинг для сайтуХостинг - серце вашого сайту. Дуже важливо щоб він був недорогим і стабільним. Тут зрозуміло написано як його вибрати


  В закладинки

  Ці статті для тих, хто хотів би змінити кількість грошей у своєму гаманці і навчитися заробляти в Інтернеті. Перша про заробіток для новачків, друга про варіанти створення свого сайту, а третя, допоможе вибрати якісний хостинг.

  "золота" стаття:

  Способи заробітку

  Робота на дому в інтернеті
  Тут розглянуто основні можливі варіанти вашої зайнятості на дому.


  Про дистанційну роботу на комп'ютері
  При такому виді заробітку, абсолютно все одно де ви мешкаєте.


  Хочу заробити на кліках
  Такий вид заробітку - вчорашній день. Дізнайтеся чому?


  Як дитина може заробити
  Розглянуто 19 способів отримання прибутку. Можливо ви дитина?


  Спробуємо заробити в кризу
  Виявляється, найоптимальніший варіант - це робота на замовлення з ...


  Заробіток на біржі
  Багато корисних порад. У кінці статті, послухайте гарну тьотю.


  Як заробити ледарю
  Напевно ніяк, але прочитати раджу. Чи Вам ліньки?


  Як заробити мільйон
  А може ну його, цей 1000000! Навіщо стільки грошей?


  Як стати багатієм
  Дуже цікавий третій ролик. Виявляється, не всім дано!