Останнє в каталозі Новини

Днями в Інтернеті з'явилася нова цікава програма під назвою Aire Freshener, яку можна успішно використовувати людям, що зазнають стресів або високі навантаження. У чому полягає її суть? Справа в тому, що вона сприяє розслабленню і повноцінному відпочинку, подібні цілі досягаються шляхом прослуховування спеціалізованих аудіозаписів, що сприяють зануренню в стан повного спокою.
Інтернет - дуже корисна річ, однак, і тут є своя небезпека, яка виникають через наявність зловмисників, охочих заподіяти шкоди мирному користувачеві.
За останній час в багатьох європейських державах була відзначена тенденція до збільшення числа сайтів у всесвітній мережі, призначених для спілкування людей, які планують покінчити життя самогубством. Причому, на розмовах справа не закінчується, у Великобританії вже було зафіксовано кілька випадків групових суїцидів, здійснених за допомогою способів, описаних на Інтернет-порталі. Відомий випадок, коли разом пішли з життя молодий чоловік і дама середніх років. Їхнє знайомство відбулося в одному з чатів на грунті спільної мети.
   Днями була представлена новинка - сайт під назвою Me&My Shadow, що в перекладі з іноземної означає «Я і моя тінь». Поки що він не був перекладений російською мовою, у зв'язку з чим поки що користувачам доступна лише англійською. Однак, навіть для тих, хто навчався іншої мови, проблем з експлуатацією виникнути не повинно, адже завжди є скористатися перекладачем, що працює в режимі on-line.
В Рунеті з'явилося безкоштовне "торрент-телебачення" torrent-tv.ru з можливістю перегляду декількох десятків телеканалів (як ефірних, так і супутникових). Торрент-ТБ працює на технології потокового відео Torrent Stream.
Іспанія всього кілька тижнів, як відкрита для своїх громадян-покеристів, проте вже зараз стало зрозуміло, що податки, якими обкладаються гравці, дуже сильно тиснуть на всіх граючих в цій зоні.
Безсумнівно, заробіток в мережі інтернет лише тоді для вас стане реальністю, коли ви зможете не тільки залучати, а й утримувати клієнтів на своєму сайті.
Поза сумнівами, заробити в Інтернеті можна тільки в тому випадку, якщо знати, що сьогодні потребують споживачі і представники цільової аудиторії.
Таким чином, нововведення від Гугл, який минулого тижня запустив новий сервіс, що дозволяє досліджувати потреби цільової аудиторії, стане особливо актуальним для тих наших співвітчизників, які звикли заробляти на сайтах.
Тепер акаунт рекламодавця може вміщати до двадцяти разів більше компаній, ніж раніше. Таким чином, великий сервіс виконує свою обіцянку зробити роботу рекламників ще більш зручною.
Як ви вважаєте, що сьогодні дає розвиток і активне впровадження і поширення власних партнерських програм?
Цей фактор сьогодні дозволяє не тільки сприяти залученню нових клієнтів до компанії. Крім усього іншого, створення розвиненої партнерської мережі дозволяє виходити на нові ринки.

З чого розпочати?

Ідеї бізнесу

Короткий огляд ідей
На цій сторінці ви дізнаєтесь перелік та опис ідей для заробітку на дому, які засновані на одночасній роботі в офлайні та онлайні.

Що варто почитати:

Як заробити в Інтернеті реальні грошіМайже всі реальні способи, що дають можливість дізнатися як заробити новачкові, який нічим подібним до цього не займався


Як створити свій сайтДля створення сайту в інтернеті завжди було і залишається три способи. Які саме, дізнайтеся з цієї статті


Як вибрати хостинг для сайтуХостинг - серце вашого сайту. Дуже важливо щоб він був недорогим і стабільним. Тут зрозуміло написано як його вибрати


В закладинки

Ці статті для тих, хто хотів би змінити кількість грошей у своєму гаманці і навчитися заробляти в Інтернеті. Перша про заробіток для новачків, друга про варіанти створення свого сайту, а третя, допоможе вибрати якісний хостинг.

"золота" стаття:

Способи заробітку

Робота на дому в інтернеті
Тут розглянуто основні можливі варіанти вашої зайнятості на дому.


Про дистанційну роботу на комп'ютері
При такому виді заробітку, абсолютно все одно де ви мешкаєте.


Хочу заробити на кліках
Такий вид заробітку - вчорашній день. Дізнайтеся чому?


Як дитина може заробити
Розглянуто 19 способів отримання прибутку. Можливо ви дитина?


Спробуємо заробити в кризу
Виявляється, найоптимальніший варіант - це робота на замовлення з ...


Заробіток на біржі
Багато корисних порад. У кінці статті, послухайте гарну тьотю.


Як заробити ледарю
Напевно ніяк, але прочитати раджу. Чи Вам ліньки?


Як заробити мільйон
А може ну його, цей 1000000! Навіщо стільки грошей?


Як стати багатієм
Дуже цікавий третій ролик. Виявляється, не всім дано!