Останнє в каталозі Дистанційна робота

працюйте і заробляйте домаВсе більшу популярність останнім часом набуває робота на дому в інтернеті. На тлі наближення безробіття і нескінченних палок в колеса підприємцям, думка про "домашній бізнес" все частіше приходить в голову багатьом працездатним українцям. Але яким може бути цей вид роботи на дому, і чи здатен він себе виправдати?
Як відомо, існує два види дистанційної надомної роботи - робота на комп'ютері і робота без комп'ютера.Найпопулярніша віддалена робота без комп'ютера - обробка кореспонденції на дому. Часто такі оголошення зустрічаються в газетах і обіцяють непогану зарплатню.
Дистанційна робота на біржі - відмінний спосіб отримання додаткового прибутку з інтернету.
3D дизайнери - народ затребуваний. Вони потрібні всім - і колективам, які створюють іграшки, і творцям сайтів... А самий смак цієї професії полягає в тому, що будь-який досвідчений користувач програми 3D MAX може знайти дистанційну роботу в Інтернеті.
Віддалена робота у Львові

У мережі можна знайти купу пропозицій, який підійдуть для людей, які живуть у Львові і хочуть знайти віддалену роботу.
На безмежних просторах знайомої всім мережі Інтернет чого тільки не зустрінеш. Одні зайняті пошуком цікавої інформації, інші прагнуть знайти спосіб заробітку в Інтернеті internetzarabotok.com, який буде приносити хоча б невеликий, але все-таки стабільний дохід. Зупинимося на другій групі людей.
юристЮрист - одна з найпопулярніших професій в офлайні. Тисячі колишніх школярів, спокусившись цікавою роботою, штурмують вітчизняні ВНЗ, щоб отримати заповітну скориночку. Однак багато з вже готових до роботи фахівців не можуть знайти роботу в офлайнових конторах. Саме інтернет надає їм хороший шанс знайти дистанційну роботу юристом.

знайти роботу в Києві
Фріланс (дистанційна робота) продовжує набирати популярність в усьому цивілізованому світі. Погодьтеся, що форма роботи, коли роботодавець і працівник знаходяться на значній відстані однин від одного має істотні плюси, хоча є й мінуси.
видавництво
Людина, яка одного разу працювала у видавництві (у штаті) в оффлайні, може спробувати знайти дистанційну роботу у видавництві через Інтернет.
Дистанційна робота в Україні

Дистанційна робота (фріланс - free-lance) - це форма організації праці, при якій роботодавця та виконавця розділяють значні відстані. Проте за допомогою сучасних технологій та Інтернету, відстань не є перешкодою для плідної співпраці двох людей, зацікавлених в послугах один одного.

З чого розпочати?

Ідеї бізнесу

Короткий огляд ідей
На цій сторінці ви дізнаєтесь перелік та опис ідей для заробітку на дому, які засновані на одночасній роботі в офлайні та онлайні.

Що варто почитати:

Як заробити в Інтернеті реальні грошіМайже всі реальні способи, що дають можливість дізнатися як заробити новачкові, який нічим подібним до цього не займався


Як створити свій сайтДля створення сайту в інтернеті завжди було і залишається три способи. Які саме, дізнайтеся з цієї статті


Як вибрати хостинг для сайтуХостинг - серце вашого сайту. Дуже важливо щоб він був недорогим і стабільним. Тут зрозуміло написано як його вибрати


В закладинки

Ці статті для тих, хто хотів би змінити кількість грошей у своєму гаманці і навчитися заробляти в Інтернеті. Перша про заробіток для новачків, друга про варіанти створення свого сайту, а третя, допоможе вибрати якісний хостинг.

"золота" стаття:

Способи заробітку

Робота на дому в інтернеті
Тут розглянуто основні можливі варіанти вашої зайнятості на дому.


Про дистанційну роботу на комп'ютері
При такому виді заробітку, абсолютно все одно де ви мешкаєте.


Хочу заробити на кліках
Такий вид заробітку - вчорашній день. Дізнайтеся чому?


Як дитина може заробити
Розглянуто 19 способів отримання прибутку. Можливо ви дитина?


Спробуємо заробити в кризу
Виявляється, найоптимальніший варіант - це робота на замовлення з ...


Заробіток на біржі
Багато корисних порад. У кінці статті, послухайте гарну тьотю.


Як заробити ледарю
Напевно ніяк, але прочитати раджу. Чи Вам ліньки?


Як заробити мільйон
А може ну його, цей 1000000! Навіщо стільки грошей?


Як стати багатієм
Дуже цікавий третій ролик. Виявляється, не всім дано!